top of page
tlo-chalo-12b.jpg

Kadra nauczycielska

Nasza kadra to pełni pasji i zaangażowania nauczyciele, entuzjaści metody Montessori.

Nie tylko przekazują wiedzę przedmiotową, ale również odpowiadają na potrzeby młodzieży, pozwalając im dokonywać wyborów i doskonalić się w powierzonych zadaniach.
Pełnią na co dzień rolę tutorów, którzy ze zrozumieniem potrzeb i radością w sercu pracują z uczniami.

Zobacz co kilku z naszych nauczycieli mówi o ChALO i o sobie.

n-chylińska-monika.jpg

W naszej szkolę uczę biologii i chemii oraz jestem tutorem.

Od dziecka fascynował mnie świat leków , ich wpływ na nasz organizm oraz proces ich powstawania, dlatego właśnie takim tematem zajmowałam się na studiach.

Bliski jest mi także świat kosmetyków, których uwielbiam analizować składy i dobierać do pielęgnacji odpowiednie z nich.

Swoim uczniom przybliżam świat atomów i komórek, wspólnie odkrywając „co w trawie piszczy”. Moje lekcje opieram przede wszystkim na rozmowie z uczniem, a zajęcia często poruszają po prostu interesujące ich zagadnienia.

Monika Chylińska

n-kupracz-piotr2.jpg

Jestem nauczycielem matematyki oraz fizyki. Jestem człowiekiem ciekawym świata i innych ludzi. Dlatego po skończeniu studiów magisterskich kontynuowałem na Politechnice Gdańskiej doktorat. W tym czasie zacząłem się interesować programowaniem i elektroniką. Kolejne lata pracy na Politechnice Gdańskiej, w Polskiej Akademii Nauk i w Technikum Łączności utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę pracować z młodzieżą.

Gdy tylko żona i dzieci mi pozwalają, zgłębiam historię, filozofię, muzykę lub uczę się programować.

Marzę o tym, by razem z uczniami budować roboty podbijające kosmos i ratujące ludzkie życie.

Piotr Kupracz

n-sieja-filip.jpg

Jestem nauczycielem matematyki oraz tutorem.
Nie wiem czy to przypadłość tego zawodu, ale uwielbiam porządkować, upraszczać, szukać trwałych rozwiązań. W taki sposób podchodzę też do nauczania. Staram się pokazywać matematykę w prosty sposób- dokładnie tak jakbym chciał, żeby mi ją wytłumaczyli kiedyś.
Krytyczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów to coś czego chcę nauczyć przede wszystkim.
Uwielbiam spędzać czas z młodymi ludźmi- rozmawiać, żartować, podejmować poważne tematy. Jestem w CHALO z wyboru i pasji. 
Interesuję się grami planszowymi, tworzeniem muzyki, tenisem ziemnym i swoją żoną.

Filip Sieja

bottom of page